Energetická liftingová masáž obličeje

Liftingová masáž obličeje využívá velmi jemných tahů, které mají vynikající regenerační účinky pokožky.

Lifting obličeje se zaměřuje na mimické svaly obličeje s hloubkovými detoxikačními účinky. Tato metoda příznivě působí na vyhlazování obličejových vrásek a přispívá k lepšímu vyživování pleti i samotných svalů. Touto masáží podpoříme regeneraci a pružnost pokožky, zásadně tak snížíme napětí v obličeji.

Každodenní starosti, stres či špatná životospráva, to vše má nepříznivý účinek na naši pleť. Stav pleti je velkým ukazovatelem našeho psychického rozpoložení. Jsme li unavení, ve stresu či máme zdravotní problémy, naše pleť se nedostatečně prokrvuje a rychleji stárne. Svalová tkáň v obličeji se s přibývajícím věkem oslabuje. Přirozený proces stárnutí sice nelze zastavit, ale díky této metodě jej můžeme zpomalit, dodat pleti svěžejší a tolik žádaný mladší vzhled.

Liftingová masáž obličeje stimuluje mnoho reflexních zakončení v obličeji, které jsou jedny z nejcitlivějších na našem těle. Má blahodárné relaxační účinky na celou centrální nervovou soustavu. Touto metodou dokážete navodit pocit pohodlí a harmonie.